Voorstellen nieuw lid Paul Turling | BizzBooster

Voorstellen nieuw lid Paul Turling | BizzBooster

Vandaag stellen we graag Paul Turlings aan je voor, eigenaar van BizzBooster. Hij heeft ruim 30 jaar ervaring in het observeren, hanteren en doceren van aanpakken, methodes en theorieën die organisaties laten floreren.

Met BizzBooster helpt hij ondernemers met het realiseren van groei en financiële rust.

BizzBooster analyseert de groeimogelijkhgeden van bedrijven aan de hand van de 9 bouwblokken van het MKB Canvas® groeimodel. In tegenstelling tot de meeste business coaches, heeft BizzBooster in de praktijk bewezen oplossingen om te implementeren. Oplossingen die de gevonden groeimogelijkheden uit nutten. Natuurlijk onder begeleiding van mentoren die zelf hun sporen hebben verdiend in het bedrijfsleven.

Zo groeit de omzet, de winst èn het team van de door BizzBooster begeleide bedrijven! En kan de ondernemer gaan genieten van een florerend bedrijf en financiële rust.

Wie interesse heeft kan starten met de gratis MKB Scan op www.bizzbooster.nl/mkb-scan of neem contact op met Paul. 

📧paul@bizzbooster.nl

Lees de andere nieuwsberichten

03/04/2024

Voorstellen nieuwe leden | Marc & Wouter | Ruygh

Vandaag stellen we graag Marc & Wouter aan je voor. Ze zijn beide eigenaar van Ruygh. Ruygh staat voor echt

18/05/2026

Voorstellen nieuw lid | Tim Francot | Link Lead

Vandaag stellen we graag Tim Francot van Link Lead aan je voor. Tim helpt dienstverlenende bedrijven en ondernemers in de

21/01/2026

Voorstellen nieuwe leden | Remy Boelchand en Mariona Beldowska | Confrontatie

Vandaag stellen wij Remy en Mariona van Confrontura graag aan je voor. Als voormalig topsporter en business coach begeleidt Remy

Schrijf je in voor de nieuwsbrief!

En blijf op de hoogte van het laatste nieuws

Onze business partners