Voorstellen nieuw lid | Lester Wintjens | MEE Zuid-Limburg

Voorstellen nieuw lid | Lester Wintjens | MEE Zuid-Limburg

Vandaag stellen we graag Lester Wintjens van MEE Zuid-Limburg aan je voor. Lester is als strategisch accountmanager verbonden aan MEE Zuid-Limburg.

MEE Zuid-Limburg helpt mensen met een beperking én de mensen om hen heen op alle gebieden van het leven. Zo kunnen zij meedoen in de samenleving en hun talenten gebruiken.

MEE werkt onafhankelijk en helpt cliënten om zelfstandiger te worden en mensen uit hun omgeving bij hun leven te betrekken. Dit verbetert de kwaliteit van hun leven. Daarnaast deelt MEE haar kennis met andere organisaties om de samenleving beter te maken voor mensen met een beperking.

“MEE is onafhankelijk en werkt daarom écht in het belang van de cliënt”, aldus Lester.

Benieuwd wat Lester en MEE Zuid-Limburg voor je kunnen betekenen? Neem gerust contact op via onderstaande mogelijkheden.

📱+31 6 31 66 43 81

📧 l.wintjens@meezuidlimburg.nl

Lees de andere nieuwsberichten

02/04/2026

Voorstellen nieuw lid | Anouk Kierkels | Si-you

Vandaag stellen we graag Anouk Kierkels van si-you aan je voor. Anouk is expert in prikkelverwerking en gespecialiseerd in het

26/04/2024

Onze Partner SNS organiseert 3 mooie events!

Onze partner SNS organiseert weer 3 mooie events die je niet wil missen: Event 1 🚀 Ben jij klaar voor

14/06/2023

CMC Marketing en Media | partner van MKB-Limburg

Afgelopen week is het contract ondertekend voor het partnerschap met CMC Marketing en Media, Tanja CLERCX en Martijn Lammers, welkom

Schrijf je in voor de nieuwsbrief!

En blijf op de hoogte van het laatste nieuws

Onze business partners