Nieuws van onze partner MijnMarketing.com

Nieuws van onze partner MijnMarketing.com

MijnMarketing.com versterkt 360º marketing aanpak met overname van ECHT Marketingcommunicatie uit Eindhoven Brunssum, 4 oktober 2024 – MijnMarketing.com versterkt haar dienstverlening door de overname van ECHT Marketingcommunicatie, gevestigd te Eindhoven. Deze stap bouwt de 360º marketing aanpak op strategisch, tactisch én operationeel vlak verder uit en sluit feilloos aan bij de ambitie om kennisleider te zijn binnen het volledige 360º marketing en communicatie spectrum.

ECHT Marketingcommunicatie heeft in meer dan 15 jaar een sterke reputatie opgebouwd in diverse branches. Jimé Hoen, CEO van MijnMarketing.com, zegt hierover: “We zijn ontzettend enthousiast over deze uitbreiding. Het team van ECHT brengt een schat aan ervaring met zich mee, wat ons in staat stelt om onze opdrachtgevers nog beter van dienst te zijn. Daarnaast herkennen we ons heel erg in de kernwaarden van de organisatie en de manier hoe zij met opdrachtgevers omgaan. Dat doen ze onder het motto: eigentijds, creatief, helder en toegewijd. Deze waarden sluiten perfect aan bij de cultuur van MijnMarketing.com. We kijken ernaar uit om samen nog meer waarde te creëren voor onze opdrachtgevers.”

De wereld van 360º marketing ontwikkelt zich razendsnel, gedreven door technologische vooruitgang en veranderend consumentengedrag. MijnMarketing.com speelt hierop in door haar specialisaties voortdurend door te ontwikkelen en uit te breiden. De overname zorgt voor verdere groei en stelt de organisatie in staat om op alle niveaus, van junior tot medior tot senior, gespecialiseerde ondersteuning te bieden.

Margot Memerda en Jan Willem Rozendaal, de voormalige eigenaren van ECHT, blijven actief binnen de nieuwe organisatie. Memerda licht toe: “De marketing- en communicatiebranche consolideert steeds meer. We zagen dat schaalvergroting noodzakelijk was om relevant te blijven. De samenwerking met MijnMarketing.com voelde direct als een logische stap. We kunnen onze opdrachtgevers nog meer waarde bieden en tegelijkertijd verder groeien, binnen een cultuur die vertrouwd aanvoelt.”

De nieuwe vestiging in Eindhoven draagt bij aan de ambitie om in de komende vijf jaar door te groeien naar 150 FTE. “Deze schaalgrootte is nodig om het verschil te kunnen (blijven) maken voor onze collega’s en opdrachtgevers.” aldus Jimé Hoen. Naast de geplande vestiging van het nieuwe hoofdkantoor in Maastricht, zal ook de locatie in Eindhoven verder worden uitgebreid. Het doel is om tegen het einde van het jaar fysiek aanwezig te zijn in meerdere provincies.

Meer weten? Neem contact op met Jimé Hoen (06-51289397), jime@mijnmarketing.com

Lees de andere nieuwsberichten

29/02/2024

Conferentie Euregionale & Internationale arbeidsmarktaanpak van Zuid-Limburg

Gisteren, donderdag 22 februari, vond de mini-conferentie over de euregionale & internationale arbeidsmarktaanpak van Zuid-Limburg plaats. Hierbij stond het programma

30/06/2023

Terugblik | Nieuwe ledenbijeenkomst | 19 juni

Op maandag 19 juni ontvingen we in het Ondernemershuis in Roermond bijna 40 nieuwe leden van MKB Limburg. Onze voorzitter

21/08/2023

De energiebrigade

Hulp voor ondernemers De gemeente helpt ondernemers uit het MKB (Midden- en Klein Bedrijf) met energiebesparende maatregelen. De pilot ‘energiebrigade’

Schrijf je in voor de nieuwsbrief!

En blijf op de hoogte van het laatste nieuws

Onze business partners