Voorstellen nieuwe partner | Sven Peeters | Marktlink

Voorstellen nieuwe partner | Sven Peeters | Marktlink

Vandaag stellen we graag Sven Peeters aan je voor. Sven is manager bij het kantoor van Marktlink in Maastricht. Marktlink begeleidt MKB(+)-ondernemers bij het verkopen van de onderneming dan wel het aankopen van andere ondernemingen. Sinds januari 2024 is Marktlink fysiek gevestigd in Limburg om zodoende de Limburgse ondernemers nog beter te kunnen ondersteunen rondom aan- en verkoopvraagstukken.

De vestiging in Limburg is de zesde Nederlandse vestiging voor het van origine Nederlandse bedrijf dat in totaal 15 kantoren heeft in West-Europa. Hierdoor kunnen ondernemers bij worden gestaan door lokale adviseurs en biedt Marktlink persoonlijke toegang tot een breed speelveld van West-Europese kopers en investeerders. Door de nieuwe vestiging in Limburg is de aansluiting bij MKB-Limburg een logische vervolgstap.

Benieuwd naar de mogelijkheden? Neem dan contact op met Sven Peeters.

📧 s.peeters@marktlink.com

📱 +31 (0) 6 51 87 37 72

Lees de andere nieuwsberichten

11/07/2024

Thema-avond “CSRD en Inkoop”

Van onze partner Zuyd: Datum: 9 oktober Tijd: 18:00u – 21:45u Locatie: Zuyd Hogeschool Heerlen Wil jij weten hoe de

21/08/2024

Ondernemersevent SNS X Qredits: Groei door jouw verhaal

Onze partner SNS organiseert dit ondernemersevent: Hoe blijf je als ondernemer groeien? En hoe vertel je je eigen ondernemersverhaal? Tijdens

20/07/2023

Voorstellen nieuw lid | Tim Grootjans | ZAET – Your Ebike Expert

Vandaag stellen we graag Tim Grootjans aan je voor. Tim helpt e-bike merken met het ontwikkelen en produceren van nieuwe

Schrijf je in voor de nieuwsbrief!

En blijf op de hoogte van het laatste nieuws

Onze business partners