Voorstellen nieuwe partner | Peter Deriks | Viduro

Voorstellen nieuwe partner | Peter Deriks | Viduro

Vandaag stellen we graag onze nieuwe partner Viduro aan je voor. Viduro adviseert organisaties die succesvol willen veranderen en begeleidt ruimtelijke opgaven. Fuseert uw bedrijf, staat een afdeling niet in haar kracht, plannen om een nieuw magazijn te bouwen of medewerkers te huisvesten? Viduro helpt je graag.

Hierbij staat hun mensgerichte aanpak centraal. Ze zijn hierbij creatief en flexibel en weten dat je moet roeien met de riemen die je hebt. Dit doen ze met hun kennis van het gedrag van mensen, verstand van communicatie en participatie en oog voor onderstromen. Tel daarbij op onze ervaring met het uitlijnen van processen en het trainen van professionals en ze laten de transitie slagen.

Benieuwd naar de mogelijkheden? Neem dan gerust eens contact op met Peter Deriks.

📧 p.deriks@viduro.nl

📱06 105 828 37

Lees de andere nieuwsberichten

04/01/2024

Genomineerden Lodewijk van der Grinten Prijs pakken door op verbinding voor ontwikkeling

In aanloop naar de uitreiking van de Lodewijk van der Grinten Prijs, waar dit jaar het thema Personeel en Ontwikkeling

02/03/2026

Voorstellen nieuw lid | David van der Veer | Ondernemersadviseurs

Vandaag stellen we je graag voor aan David van der Veer van Ondernemersadviseurs. David is een ervaren jurist met expertise

28/03/2024

Terugblik | Business Meets Business | Vind je klant!

  Woensdagochtend om 07.30 uur waren wij met een groep van 50 ondernemers te gast in het Amrâth Grand Hotel

Schrijf je in voor de nieuwsbrief!

En blijf op de hoogte van het laatste nieuws

Onze business partners