Voorstellen nieuwe leden | Marleen van Leendert & Georges Franssen | Ondernemersklankbord

Voorstellen nieuwe leden | Marleen van Leendert & Georges Franssen | Ondernemersklankbord

Vandaag stellen we graag Marleen van Leendert en Georges Franssen van Ondernemersklankbord aan je voor. Stichting Ondernemersklankbord biedt ondersteuning aan ondernemers uit het midden- en kleinbedrijf. Dit kan advies zijn aan starters, of begeleiding van ondernemers die willen groeien, innoveren, reorganiseren of overdragen. Bovendien staat Ondernemersklankbord ondernemers bij die in zwaar weer zitten. De bedrijfscoaches zijn werkzaam geweest in uiteenlopende sectoren en branches en kennen als geen ander de uitdagingen van het ondernemerschap.

𝗩𝗲𝗲𝗹 𝗸𝗲𝗻𝗻𝗶𝘀 𝗲𝗻 𝗲𝗿𝘃𝗮𝗿𝗶𝗻𝗴
Of het nou om een bedrijfsplan, marketing, productontwikkeling of financiën gaat, de bedrijfscoaches van Ondernemersklankbord helpen je en zorgen voor optimale begeleiding. Zonder op de stoel van de ondernemer te gaan zitten. Want jij bent en blijft degene die beslist.

𝗪𝗲𝗿𝗸𝘄𝗶𝗷𝘇𝗲
Ondernemers die zich melden bij Ondernemersklankbord krijgen een adviseur toegewezen. De adviseurs zijn ervaren oud-ondernemers/oud-specialisten uit het bedrijfsleven. Daarmee wordt een intakegesprek gepland en dan wordt er gekeken wat de ondernemersvraag is en hoe de ondernemer geholpen kan worden. Als je na het intakegesprek besluit dat je een klankbordtraject van zes maanden wilt starten, dan vragen ze hier een bijdrage van € 200,- voor. Indien de eigen bijdrage niet mogelijk is vanwege jouw financiële situatie, zullen ze zoeken naar een donatiesponsor.

Benieuwd naar de mogelijkheden? Neem dan gerust eens contact op met Marleen of Georges.

📧 marleen.vanleendert@ondernemersklankbord.nl | Georges.franssen@ondernemersklankbord.nl

📱 06-22434731 (George) 06-21563440 (Marleen)

 

Lees de andere nieuwsberichten

18/10/2024

Save the Date | Nieuwjaarsbijeenkomst – 21 januari 2025

Beste leden van MKB-Limburg, LWV en LLTB, Met veel plezier nodigen wij je op dinsdag 21 januari a.s. uit voor

25/09/2023

Ondernemersontbijt Grensoverschrijdend werkgeverschap

Save the date: Overweegt u om een grensarbeider in dienst te nemen? Kom op dinsdag 21 november 2023 van 08.00

24/04/2024

Lancering Ambitieus MKB046-programma:

Versterken van mkb-innovatie en samenwerking in de Westelijke Mijnstreek Sittard-Geleen, 10 april 2024 – Vandaag markeert de lancering van het

Schrijf je in voor de nieuwsbrief!

En blijf op de hoogte van het laatste nieuws

Onze business partners