Voorstellen nieuw lid | Roel Aspers | M@tchm@akers

Voorstellen nieuw lid | Roel Aspers | M@tchm@akers

Vandaag stellen we graag Roel Aspers aan je voor, ondernemer binnen M@tchm@kers. Bij M@tchm@kers matchen ze werk met talent. Ze bemiddelen op basis van Uitzenden, Detacheren en Werving & Selectie. Hun doel is om langdurige samenwerkingen aan te gaan met opdrachtgevers in de regio, die zij omschrijven als partnerschap.

Ze vinden het belangrijk om de klantvraag te begrijpen en daarbij de juiste en beste kandidaten te leveren, die kunnen groeien en bloeien naar een aanstelling binnen het betreffende bedrijf. Denk hierbij aan de volgende disciplines en functies:

✅ Maakindustrie, Proces/ Productie Operators;

✅ Techniek, monteurs, werkvoorbereiders, engineers in WTB, Elektro & Automatisering;

✅ Logistiek, Magazijnmedewerkers, hef -reachtruckchauffeurs;

✅ Zakelijke dienstverlening, administratief, commercieel, financieel.

✅ International recruitment (Productie & logistieke functies)

Ben of ken jij iemand die op zoek is naar een nieuwe match? Of mag M@tchm@kers jouw bedrijf koppelen aan dé ideale kandidaat? Neem dan eens contact op met Roel.

📱 +31 088 -5600830

📧 roel@matchmakers.nu

Lees de andere nieuwsberichten

27/02/2024

Voorstellen nieuw lid | Teuntje Smits | Zoete Post

Vandaag stellen we graag Teuntje Smits aan je voor. Teuntje is eigenaresse van Zoete Post. Met Zoete Post helpt Teuntje

02/05/2024

Voorstellen nieuw lid | Jan Willem Nass | Nass & Nass Advocaten

Vandaag stellen we graag Jan Willen aan je voor. Jan Willem is advocaat en partner bij Nass & Nass Advocaten,

19/06/2023

Voorstellen nieuw lid | Davy Heuts | Davy Heuts EcomVision

Vandaag stellen we graag Davy Heuts aan je voor. Davy helpt ondernemers met het optimaliseren van hun E-commerce strategieën en

Schrijf je in voor de nieuwsbrief!

En blijf op de hoogte van het laatste nieuws

Onze business partners