Voorstellen nieuw lid | Marco Gielissen | Gipro Parasols

Voorstellen nieuw lid | Marco Gielissen | Gipro Parasols

Vandaag stellen we graag Marco Gielissen van Gipro Parasols aan je voor. Na jarenlang in de verkoop te hebben gewerkt, vond hij het in 2006 tijd om voor zichzelf te beginnen. Nu jaren nadien kan hij zeggen dat hij als een van de weinigen gespecialiseerd is in allerlei type parasols.

Sinds de oprichting in 2006 heeft Gipro Parasols zich gespecialiseerd in alle soorten parasols. Inmiddels, vele jaren later, hebben ze een solide reputatie opgebouwd bij hun klanten als dé experts in parasols. Dankzij hun jarenlange ervaring adviseren ze je graag over de belangrijkste aspecten bij de aanschaf van een parasol, zoals de ideale plaatsing en de juiste accessoires. Als een zonnescherm niet mogelijk is, bieden ze met de Prostor P6 Duo een effectieve oplossing voor schaduw op de gewenste locatie.

“Elke keer weer doet het mij deugd om samen met de klant de juiste oplossing te vinden. Het is zelden dat ik geen oplossing kan aanbieden. Kortom, het is een leuk vak om mensen in de ‘schaduw’ te zetten in plaats van het zonnetje” aldus Marco.

Benieuwd naar de mogelijkheden? Neem dan gerust eens contact op met Marco via onderstaande mogelijkheden.

📱 +31 6 22 58 10 94
📧 info@gipro.nl

Lees de andere nieuwsberichten

26/03/2024

Voorstellen Toby Gijzen | Invictus High Performance Coaching

Vandaag stellen we graag Toby Gijzen aan je voor. Toby is trotse eigenaar van Invictus High Performance Coaching. In een

02/05/2024

24 juni 2024 | Smart Manufacturing Day

Smart Manufacturing Day; de kracht van digitalisering Op 24 juni 2024 vindt bij de Brightlands Smart Services Campus in Heerlen

24/10/2024

Voorstellen nieuw lid | Sarah Mahr | Level Finance

Vandaag stellen we graag Sarah Mahr van Level Finance aan je voor. Sarah werkt sinds maart 2024 met veel enthousiasme

Schrijf je in voor de nieuwsbrief!

En blijf op de hoogte van het laatste nieuws

Onze business partners