slide image
Slide background

Contactgegevens Wilt u contact opnemen met MKB-Limburg? Bekijk dan hieronder onze contactgegevens.

Contactgegevens

MKB-Limburg Service Center
Postbus 910
6040 AX Roermond
T  0475 - 786 400
F  0475 - 786 401
info@mkblimburg.nl

Kantoor Service Center
Steegstraat 5
6041 EA Roermond

Operationeel Manager
Peter Cox
E cox@mkblimburg.nl
T 0475 - 786 400

Bestuursadviseur
Mathias Brockmann
Projecten | Commissie Arbeidsmarkt & Werkgelegenheid en Ledenvoordeel
E brockmann@mkblimburg.nl
M 06 - 12 27 23 38

Regioadviseurs
Anita Soons
Regio Zuid-Limburg | Commissie Retail
E soons@mkblimburg.nl
T 06 - 12 20 39 45

Manon Bors
Regio Midden & Noord-Limburg | JONG MKB | RIC
E bors@mkblimburg.nl
T  06 - 57 85 33 27

Regiosecretaris
Leny Canli
E canli@mkblimburg.nl
T 0475 - 786 400

Beleidsmedewerker Verenigingszaken
Lidy Smit
E smit@mkblimburg.nl
T 0475 - 786 400

Administrateur
Wil Reijners
E reijners@mkblimburg.nl
T  0475 - 786 402

Projecten 
MKB Sectorplan | Innovatiehuis MKB Keyport

Michel van Lieshout
lieshout@mkblimburg.nl
T  0475 - 786 405

nieuwsbrief

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte door u hieronder
in te schrijven voor onze
nieuwsbrief.

JONG MKB

JONG MKB

Opstapje nodig? JONG MKB zet zaken in beweging! Speciaal voor startende ondernemers tussen 0-5 jaar.

Lees meer
Word lid van MKB-Limburg!

Word lid van MKB-Limburg!

Profiteer van het provinciale netwerk van Business Club Limburg, belangenbehartiging, projecten en ledenvoordelen van MKB-Limburg. Lid worden?

Lees meer
Leden aan het woord

Leden aan het woord

Leden van MKB-Limburg aan het woord. Wie zijn ze en wat voor onderneming heeft men? Welke rol speelt MKB-Limburg voor hun onderneming? Lees de verhalen van onze leden en raak geïnspireerd.

Lees meer

Volg ons op

Twitter Linkedin Facebook
Design & development: Advance Communications BV