Landelijke campagne ‘Mijn Leercultuur’

Landelijke campagne ‘Mijn Leercultuur’

Onze maatschappelijke partner Gemeente Venlo informeert de ondernemers met onderstaand bericht:

Via deze weg wil ik jullie graag informeren over de start de landelijke campagne ‘Mijn Leercultuur’.

De campagne is opgezet vanuit ministerie SZW, maar in samenwerking met de O&O fondsen van diverse sectoren.

Naast informatie over leven lang ontwikkelen, informeel leren, voorbeelden, financiën, etc, is er ook een quickscan beschikbaar voor bedrijven.

De quickscan heeft als doel om bedrijven te helpen om de leercultuur verder te ontwikkelen.

Zie voor meer informatie;

www.mijnleercultuur.nl

www.campagnetoolkit.nl

www.mijnleercultuur.wijzijnkatapult.nl

Lees de andere nieuwsberichten

20/02/2025

Voorstellen nieuw lid | Huub Giesen | Fidé Hypotheken & Verzekeringen

Vandaag stellen we graag Huub Giesen van Fidé Hypotheken & Verzekeringen | De Huizenbemiddelaar Venlo aan je voor. Fidé Hypotheken

25/11/2024

VGZ overstaphulp

Wist jij dat MKB-Limburg afspraken heeft met Coöperatie VGZ voor een collectieve zorgverzekering? Het betreft de collectieve zorgverzekering VGZ Werkt.

10/11/2025

Nino Hermans grote winnaar van de Ondernemersprijs 2025

Wat een avond! De Schouwburg Cuijk stond op woensdag 5 november volledig in het teken van ondernemerschap tijdens de uitreiking

Schrijf je in voor de nieuwsbrief!

En blijf op de hoogte van het laatste nieuws

Onze business partners