18 september
Schouwburg Venray, Schouwburgplein 1 5801 BV Venray

Netwerken met impact | Marjolein Bongers

18 september
Schouwburg Venray, Schouwburgplein 1 5801 BV Venray

Netwerken met impact: op LinkedIn en op de beurs

Dit jaar vindt de jubileumeditie plaats van ondernemersbeurs Venray Big Business. Speciaal voor leden van MKB-Limburg en MKB-Eindhoven trakteren wij jullie op een toepasselijk en inspirerend voorprogramma.

Voorafgaand aan de beurs organiseren wij een Masterclass met Marjolein Bongers van House of social media. Marjolein neemt ons mee in de wereld van LinkedIn en social selling waarbij de focus ligt op netwerken en verbinden, hoe toepasselijk voorafgaand aan de beurs.

Ben jij klaar om meer uit je netwerk te halen? Tijdens deze interactieve sessie ontdek je hoe je sterker zichtbaar wordt, gericht nieuwe connecties legt en LinkedIn effectief inzet voor jouw netwerk én business.

📌 Wat kun je verwachten?
✨ Profieloptimalisatie – zorg voor een krachtige eerste indruk
✨ Contentcreatie – wat werkt wel (en wat niet)?
✨ Leadgeneratie & Netwerken – benut je netwerk als nooit tevoren
🎁 Inclusief Q&A én het e-book: “21 musthaves voor een onderscheidend LinkedIn profiel”

Vervolgens bezoek je de lustrumeditie van Venray Big Business, verdeeld over drie beursvloeren in Schouwburg Venray maak je kennis met enthousiaste ondernemers uit Noord-Limburg en kun je netwerken en connecties leggen. Ook is er de mogelijkheid enkele lezingen bij te wonen. Het programma hiervan kun je medio augustus bekijken op www.venraybigbusiness.nl.

Programma:
16.00 uur Ontvangst
16.30 uur Lezing: Netwerken met Impact door Marjolein Bongers
17.30 uur Drankje en hapje
18.00 uur Beursvloer bezoeken
21.00 uur Netwerkborrel met DJ, exposanten en bezoekers Venray Big Business (consumpties bij dit onderdeel zijn voor eigen rekening)

Venray Big Business 2025. Kom netwerken. Kom ondernemen.
Meld je snel aan, VOL=VOL

📌 Let op:
Bij afmelding na 10 september of no-show op de dag zelf brengen wij een bijdrage van € 50,00 p.p. in rekening.


Aanmelden kan via onze app. Bij aanmelding via de app ben je verzekerd van deelname, dit kunnen we niet garanderen wanneer we je aanmelding ontvangen via de mail. Wil je hulp bij het downloaden van de app of heb je deze nog niet, stuur dan een mail naar info@mkblimburg.nl


Na je aanmelding regelen wij een entreeticket voor Venray Big Business voor je. Aanmelden voor beursbezoek is dus niet nodig.

Bekijk ook de andere events

17september
17 september | Claim je plek in een volle markt
15juni
15 juni 2026 | Informatiebijeenkomst MKB-Limburg
10juni
10 juni 2026 | Spektakel musical Bokkenrijders
3september
3 september 2026 | Business meets Business regio midden
17september
17 september | Claim je plek in een volle markt
15juni
15 juni 2026 | Informatiebijeenkomst MKB-Limburg
10juni
10 juni 2026 | Spektakel musical Bokkenrijders
3september
3 september 2026 | Business meets Business regio midden

Onze business partners