Duurzaamheid is niet iets waarover je droomt, maar iets wat je doet. Het gaat niet om woorden, maar om daden. Daarom is alles wat Trespa doet gericht op zowel voordelen voor het milieu, de bedrijfsvoering, het bedrijf als klanten te leveren.
Neem een kijkje in de keuken bij deze toonaangevende innovator op het gebied van architectonische plaatmaterialen en belangrijke ontwikkelaar van hoogwaardige platen voor gevelbekleding, decoratieve gevels en scientific surface solutions.
13:00 uur Ontvangst met koffie en vlaai
13:15 uur Trespa presentatie algemeen
14:00 uur Presentatie over Nemho / Duurzaamheid
15:00 uur Fabrieksrondleiding
16.00 uur Gelegenheid tot netwerken
17:00 uur Einde
Aanmelden via de app, heb je zelf geen veiligheidsschoenen dan graag bij aanmelding je schoenmaat vermelden.
Bij aanmelding via de app ben je verzekerd van deelname, dit kunnen we niet garanderen wanneer we je aanmelding ontvangen via de mail.
Wil je hulp bij het downloaden van de app stuur dan een mail naar info@mkblimburg.nl
Er is voldoende parkeergelegenheid aanwezig
Indien je beschikt over eigen veiligheidsschoenen deze graag meenemen. Heb je deze niet dan graag bij aanmelding je schoenmaat vermelden.
Jurken en rokken zijn niet toegestaan in de fabriek vanwege veiligheid.
Zwangere dames kunnen niet deelnemen aan de rondleiding vanwege het interne veiligheidsprotocol