Op donderdag 27 juni aanstaande bieden we MKB leden de mogelijkheid om lekker de handjes uit de mouwen te steken en iets goeds te doen voor mensen die het echt nodig hebben.
Samen met Stichting Present, die als intermediair optreedt tussen de persoon die hulp nodig heeft en het bedrijf dat graag iets goeds wil doen, gaan we mensen die niet veel (meer) kunnen en geen netwerk hebben, helpen.
Als bedrijf ga je actief aan de slag en doe je iets goeds voor onze samenleving. In een vooraf bepaald groepje doe je mee aan een afgebakend project. Meestal in de directe leefomgeving van mensen, binnen of buiten. Voorbeelden van werkzaamheden zijn verven, tuinieren, schoonmaken of bijvoorbeeld repareren.
De ‘Be a Hero for one day’ komt tot stand door een samenwerking van MKB Limburg met Stichting Present Parkstad en het bedrijf Bizzomate.
Bedrijven die een bijdrage willen leveren aan de materialen (bijvoorbeeld verf, poetsspullen, gereedschap) die nodig zijn om deze dag tot een succes te maken, kunnen zich rechtstreeks melden bij nienke.verkerk@presentparkstad.nl.
Tijdschema:
12:00 uur Ontvangst met broodjes en uitleg project
12:30 uur Naar werkplek in Brunssum/Heerlen
13.00 uur Samen aan de slag op locatie
16:30 uur Vertrek naar Bizzomate
17.00 uur Borrel en napraten
Startlocatie: Bizzomate, Nieuweweg 25, 6301 ES Valkenburg
Doe je mee? Meld je dan snel aan bij info@mkblimburg.nl
Graag bij opmerkingen in de app aangeven met hoeveel personen je zult deelnemen en of je het liefst een klus binnenshuis of buitenshuis wilt doen.
Wil je met een eigen groepje deelnemen dan horen we dit ook graag.