Voorstellen nieuw lid | Sylvester Janssen | EP : Tummers

Voorstellen nieuw lid | Sylvester Janssen | EP : Tummers

Vandaag stellen we graag Sylvester Janssen en Wesley Coenen aan jullie voor. Sylvester en Wesley zijn beide actief als accountmanager voor EP:Tummers. 

EP:Tummers is de grootste vak speciaalzaak van Limburg op het gebied van consumentenelektronica en witgoed. Ze zijn er voor al je zakelijke aankopen. Van advies tot aankoop en zelfs daarna nog met de eigen installatie- en servicedienst. De mogelijkheden zijn eindeloos, nieuwe laptops, koelkasten voor kantines, wasmachines voor grootverbruik, schermen en audio voor vergaderruimtes, EP:Tummers denkt graag met je mee!

Benieuwd naar de mogelijkheden? Neem dan eens contact op met Sylvester. 

📱 06-18537353

📧 s.janssen@eptummers.nl

Lees de andere nieuwsberichten

02/04/2025

Voorstellen nieuw lid | Bart Aldewereld | ALBA Strategy Partner

Vandaag stellen we graag Bart van ALBA Strategy Partner aan je voor. Vanuit organisatieadviesbureau ALBA Strategy Partner adviseert hij ondernemers,

05/12/2024

Resultaten van het onderzoek naar familiebedrijven in Nederland door CBS.

Bijna 300 duizend familiebedrijven in Nederland Begin 2022 telde Nederland bijna 300 duizend familiebedrijven. Bijna driekwart van de familiebedrijven is

21/01/2025

Voorstellen nieuw lid | Mark Corneth | Elastic Web

Vandaag stellen we graag Mark Corneth, eigenaar van Elastic Web, aan je voor. “Kan dat niet makkelijker?” Hoe vaak stel

Schrijf je in voor de nieuwsbrief!

En blijf op de hoogte van het laatste nieuws

Onze business partners