Voorstellen nieuw lid | Rachelle Hensgens-Kock | YAY it’s Tuesday

Voorstellen nieuw lid | Rachelle Hensgens-Kock | YAY it’s Tuesday

Vandaag stellen we graag Rachelle Hensgens-Kock van YAY it’s Tuesday! aan je voor. Met plezier werken, los van omstandigheden klinkt als een luxe, maar is een keuze.

En precies daar begint leiderschap.

Met YAY it’s Tuesday! helpt Rachelle ondernemers en organisaties om weer regie te pakken op energie, betrokkenheid en resultaat. Geen vage trajecten, maar glashelder inzicht in wat er écht speelt, wat ertoe doet en wat er nodig is om te bewegen.

“Van scherpe metingen met de YAY Tool tot leiderschapsgroepen, coaching en mijn masterclasses werkgeluk, alles gericht op één ding: verantwoordelijkheid nemen voor hoe je werkt, leidt en leeft. Zodat je niet wacht op betere omstandigheden van jezelf, je team, de markt, maar dit zelf creëert: YAY!” aldus Rachelle. 

Benieuwd naar de mogelijkheden? Neem dan gerust eens contact op met Rachelle via onderstaande mogelijkheden.

📱 +31 (0)610654287 

📧 rachelle@yayitstuesday.com

Lees de andere nieuwsberichten

24/04/2025

Training Mobiliteitsmanager

Concreet mobiliteitsplan? Volg de training Mobiliteitsmanager! Wil jij als werkgever de mobiliteit binnen jouw organisatie slimmer, duurzamer én efficiënter organiseren?

24/05/2023

Voorstellen nieuw lid | Bob van Brink | Huver Advocaten

Vandaag stellen we graag Bob van Brink aan u voor. Bob is inmiddels ruim 25 jaar advocaat in Venlo bij Huver

18/10/2024

Save the Date | Nieuwjaarsbijeenkomst – 21 januari 2025

Beste leden van MKB-Limburg, LWV en LLTB, Met veel plezier nodigen wij je op dinsdag 21 januari a.s. uit voor

Schrijf je in voor de nieuwsbrief!

En blijf op de hoogte van het laatste nieuws

Onze business partners