'Ondernemers verdienen juist nu waardering en hart onder riem' |
MKB-Limburg en MKB-Nederland roepen iedereen op om vrijdag 18 november aanstaande ondernemers in het zonnetje te zetten. Nederland viert dan voor het zevende jaar op rij de Dag van de Ondernemer, om ondernemers te bedanken voor hun lef, inzet en bijdrage aan economie en maatschappij. “Ondernemers verdienen onze waardering en een hart onder de riem, en in deze lastige tijd al helemaal”, zegt voorzitter Jacco Vonhof van MKB-Nederland. Activiteiten Doe ook mee! Over de Dag van de Ondernemer MKB-Nederland heeft in 2016 de derde vrijdag van november uitgeroepen tot Dag van de Ondernemer. De organisatie vindt dat ondernemers respect verdienen voor hun inzet en dat er een moment moet zijn waarop we stilstaan bij de enorme waarde van ondernemers voor Nederland. Een dag waarop we hen bedanken voor hun durf en doorzettingsvermogen, hun creativiteit en innovatiekracht, hun rol als banenmotor en voor hun maatschappelijke bijdrage. De Dag van de Ondernemer, mede mogelijk gemaakt door Meta, Nationale- Nederlanden en Rabobank, vindt plaats in het kader van de Global Entrepreneurship Week, een wereldwijd initiatief ter promotie van het ondernemerschap. In meer dan 150 landen staat in de derde week van november het ondernemerschap centraal. |
Als lid van MKB-Limburg kunt u gebruikmaken van de kennis en expertise van onze partners. Op welk vakgebied kunnen zij u ondersteunen?
Lees meerProfiteer van het provinciale netwerk van Business Club Limburg, belangenbehartiging, projecten en ledenvoordelen van MKB-Limburg. Lid worden?
Lees meerLeden van MKB-Limburg aan het woord. Wie zijn ze en wat voor onderneming heeft men? Welke rol speelt MKB-Limburg voor hun onderneming? Lees de verhalen van onze leden en raak geïnspireerd.
Lees meer